Droneprofi

Anti Dron System

Obranný systém proti dronům

Naše společnost je partnerem Polského výrobce APS – Advance Protection Systems. Společně nabízíme obranný systém proti dronům vojenské úrovně v běžných komerčních podmínkách. Nabízený systém již dokonce obdržel několik ocenění. Více informací jsou k dispozici přímo na stránkách výrobce https://apsystems.tech

Jedná se o kvalitní systém, který Vás dokonale ochrání před nebezpečím z „ptačí perspektivy“. Systém obsahuje všechny 3 úrovně: Detekce, Sledování, Eliminace. Současně je systém modulární, takže je možné jej nasadit „po částech“, tak aby odpovídal vašemu projektu. Díky modulům se dá systém kdykoliv rozšířit, a to jak funkcionálně, tak teritoriálně. Kromě stacionární verze, máme k dispozici i mobilní. A to v několika variantách.

Jedná se o ideální řešení ochrany pro Energetické objekty kritické infrastruktury, Letiště, Věznice, Vojenské a vládní objekty, Veřejné akce velkého významu, Privátní objekty a další.

V každém případě doporučujeme systém vyzkoušet. Pokud Vás ochrana před drony zaujala, kontaktujte nás. Uděláme Vám návrh řešení.